scorecardresearch

Nesrin Ulema :“Bu Seçimlerde Ayrım Yapmadan Ak Partiye Oy verin”

77 izlenme
Kategori Haber
Eklenme Tarihi 4 yıl önce
DilTürkçe
Açıklama
Nesrin Ulema :“Bu Seçimlerde Ayrım Yapmadan Ak Partiye Oy verin”
Ak Parti İzmir milletvekili Nesrin Ulema seçim çalışmaları yapmak için, ikinci kez Bergama’ya gelerek Kozak halkının sorunlarını dinledi ve hükümeti destelemelerini söyledi.
Bergama Ak Parti yerel seçim çalışmalarını birlik ve beraberlik içinde gece gündür sürdürüyor. Partinin Kurucu Başkanı Ali Yazıcı, İlçe Başkanı Raşit Ürper, Belediye Başkan adaylarına destek vererek partilerinin seçimlerden başarıyla çıkması için çaba gösteriyorlar.
Önceki gün Kurtuluş ve Fatih olmak üzere iki mahallede seçim konuşmaları yapan Belediye Başkan Adayı Hasan Şahin, mahallelerde yüzlerce kişi tarafından müthiş coşkuyla karşılandı. Başkan Hasan sloganlarıyla karşılanan Hasan Şahin ise Zaferi 30 Martta tüm Bergama halkıyla birlikte kutlayacaklarını söyledi.
Seçimi kazandıklarında ne Hasan Şahin’i Belediye Başkanı olarak, nede halkı unutmayarak herkesin Ankara’da sesi olmaya devam edeceğini bu yerel seçimlerin ise dünya genelinde ülkemizin bir uluslar arası saygınlığını yitirmemesi seçimi haline geldiği için önemlidir. Herkesin Ak Partiye oy vermesi lazım ki tüm İzmir projeleri hayata geçebilsin” dedi.
Nesrin Ulema, bu yerel seçimlerde ayrıca ülkemize İzmir’e büyük devlet adamlığı yapmış, İzmir Büyük Şehir Belediye Başkan adayı Binali yıldırım ve Hasan şahin’i kutluyor, sizlerden kendilerini bu seçimlerde sizde söz verip oylarınızı onlar için verin
Etiketler