scorecardresearch

Hasan Şahin'le Köylerde Sevgi, Saygı ve Muhabbet

77 izlenme
Kategori Haber
Eklenme Tarihi 4 yıl önce
DilTürkçe
Açıklama
Hasan Şahin Köylerde Sevgi, Saygı ve Muhabbet’le Karşılanıyor
Bergama Belediye Başkan Adayı Hasan Şahin gittiği köy gezilerinde köylü vatandaşlardan gördüğü Sevgi, saygı sıcaklık ve güler görmesiyle bir kez mutlu olduğunu dile getirerek, köylü vatandaşlarımız için Mustafa Kemal Atatürk’ün söylediği “Köylü Milletin Efendisidir” sözüne uygun anılar yaşadığını söyledi.
Ovacık, alacalar, Çamköy, İncecikler, Yerli Tahtacı ve Kapuskaya köylerinde seçmenle sohbet eden Hasan Şahin, tek, tek köylü vatandaşların sorunlarını dinleyerek “sizin tek kurtuluşunuz Türkiye’yi modernize eden ve şimdide İzmir’i uçuracak projeleriyle büyük şehir adayı olan Eski Ulaştırma Bakanı Binali Yıldırımdır. Köy yollarından içme sularına, arıtıma tesislerinden kül türevlerinin inşa edilmesi ve en önemlisi bölgede işsizliğin önleyebilmemiz için sizlerden bir kez daha Ak Partiye oy istiyoruz. Zira Bergama’nın bölgemizin kurutuluşu Sayın Binali beyin ve bizlerin seçilmesiyle tüm sorunları birlikte çözüme kavuşması demektir” dedi.
Kapukaya köyünde ise eski ilköğretim okulunu kültür evi olarak yeniden kültür evi olarak kullanıma açan köylü bayanlar ise Hasan Şahin ve beraberindekilere Bergama yöresine ait yöreye ait halk oyunu oynayarak yerel iktidar ile genel iktidarı buluşturmaya söz verdiklerini gösterdiler.
Etiketler