scorecardresearch

Hasan Şahin’e Tepeköy’de Sıcak Karşılama

89 izlenme
Kategori Haber
Eklenme Tarihi 4 yıl önce
DilTürkçe
Açıklama
Hasan Şahin’e Tepeköy’de Sıcak Karşılama
Adalet ve Kalkınma Partisi Bergama İlçe Başkan Adayı Hasan Şahin Bergama’nın en kalabalık merkez köylerinden biri olan Tepeköy’de köy halkının sıcak sevgi gösterileriyle karşılandı.
İl Genel Meclisi olduğu yıllarda söz konusu köyün alt yapı çalışmaları ve meydan düzenlemelerinin yapılmasında büyük emeği geçtiği öğrenilen Ak Parti Bergama Belediye Başkan Adayı Hasan Şahin’i halk, köy meydanında toplanarak büyük bir sevgi gösterisiyle karşıladılar.
Hasan Şahin’inde kendileri gibi bir köylü olduğunu ve bu yüzden belediye başkanlığını kazanması halinde köylerine daha çok hizmet geleceğine inanan köylü vatandaşlar, aşırı soğuğa rağmen kadın çocuk, genç yaşlı demeden köy meydanına gelerek Hasan Şahin’in yaklaşık yarım saat süren konuşmalarını dinledi. Hasan Şahin konuşmasında tüm köylere eşit hizmet vereceklerini ifade ederek “Biz de sağcı köy solcu köy diye bir kavram yoktur. Vereceğimiz hizmetler bu güne kadar ayrım yapılmadan gerçekleştiyse yine aynı şekilde devam edecektir. Biz hizmet adayıyız size hizmet yapmak için geldik, siyaset yapmaya gelemdik” dedi.
Güler yüz, samimi davranışlarıyla misafirperverlik örneği sergileyen Tepe köy halkı Şahin ile el sıkışıp günün anısına hatıra fotoğrafı çektirdiler. Merkez köylerin içinde en yüksek nüfusa sahip bir köy olan Tepeköylüler, daha iyi hizmet almak adına Ak Parti Belediye Başkan adayı Hasan Şahin’e siyasi çalışmalarında başarı dilediler.
Etiketler