scorecardresearch

Hasan Şahin Pınarköy ve Narlıca’da Köylülere Seslendi

117 izlenme
Kategori Haber
Eklenme Tarihi 4 yıl önce
DilTürkçe
Açıklama
Hasan Şahin Pınarköy ve Narlıca’da Köylülere Seslendi
“Büyük Şehir Yasası Yerinden Yönetimle Köylüyü Rahatlatacak”
Bergama Ak Parti Belediye Başkan Adayı Hasan Şahin, Pınarköy ve Narlıca köylerinde Belediye Meclis Üyesi Adaylarından Mustafa Durmaz, Zeytindağ Belediye Başkanı Feridun Ergun ve Narlıca köyünden Mehmet Ali Eftal ile birlikte seçim gezilerini sürdürdüler.
Hasan Şahin seçildiği takdirde köylere hiçbir ayırım yapmadan hizmet edeceklerini belirterek, biz hizmet için aday olduk köylü kardeşlerimizin de hem tarım hem de sanayi işinde çalışarak rahat bir yaşam sürmesini istiyoruz. Bu nedenle Bize destek verin Bergama’yı sanayi şehri yapalım kültürel zenginliğimize Sanayi ile de destek verelim” dedi.
İlçelerin büyükşehir yasasıyla daha iyi yönetilerek şuana olan dönemlerden 5 kat daha köylere yatırım yapılacağını hatırlatarak, kültürel anlamda Cami ve Cem evleri gibi kültür hizmetlerin ve tarımsal alanda ise değişik projelerin yatırıma dönüşmesinin kolaylaşacağını ve bununda köylüyü eskisine nazaran daha kazançlı hale getireceğini söyledi.
Hasan Şahin, “Eskisi gibi köylümüz de bundan sonraki dönelmede Ankara ya gidip sorunlarının çözümü için kuyruk beklemeyecek sorunu cu yerinden yönetim yani kendi belediyesi ile çözüme kavuşturabilecektir. www.bergama.web.tv
Etiketler