scorecardresearch

Hasan Şahin, “Köy Yollarını Yenileyeceğiz”

79 izlenme
Kategori Haber
Eklenme Tarihi 4 yıl önce
DilTürkçe
Açıklama
Hasan Şahin, “Köy Yollarını Yenileyeceğiz”
Ak Parti Bergama Belediye Başkan Adayı Hasan Şahin Ege’de Sonsöz’ün Hazırladığı ve Ege Tv’de yayımlanan “Kent ve Başkan Konulu programın konuğu oldu. Genel koordinatör Ufuk Akça dış çekimler ‘den Gülben Öztürk ve Kameraman Ali Gültekin, ak Parti Belediye Başkanı Hasan Şahin ile Şadırvan’da Selçuklu döneminden günümüze miras kalan Güdük’lü minarede çekim gerçekleştirdiler.
Seçim çalışmalarında dur durak bilmeyen Hasan Şahin bura 10 dakikalık program süresince Bergama’nın önemli sorunlarını ve seçim çalışmalarını anlattı. Belediye Başkan Adayı Hasan Şahin, “Göreve gelir gelmez köylere yönelik olarak ilk yapacağımız hizmetlerin başında köy yollarının yenilenmesi geliyor. Biz bu sorumluluğumuzu hiçbir köye ayrım yapmadan gerçekleştireceğiz. ” dedi.
Ak Parti Bergama Belediye Başkan Adayı Hasan Şahin ve ekibi daha sonra’da Hamzalı Süleymaniye, Gökçeyurt, Kaleardı Caber ve Ahmet beyler köylerine ziyaretlerde bulundu. Hasan Şahin’i köy ziyaretleri sırasında köylüler yine sokaklara dökülerek dinledi ve isteklerini ifade ettiler.
Etiketler