scorecardresearch

Hasan Şahin: “Beldelere Daha İyi hizmet Vereceğiz”

94 izlenme
Kategori Haber
Eklenme Tarihi 4 yıl önce
DilTürkçe
Açıklama
Hasan Şahin: “Beldelere Daha İyi hizmet Vereceğiz”
Seçim çalışmaları nedeniyle köy ve beldelerde seçmenleri ziyaret ederek sorunlarını dinleyen Ak Parti Bergama Belediye Başkan adayı Hasan Şahin, Göçbeyli pazarında pazarcı esnafı ve Göçbeyli vatanlaşmalarla bir araya geldi.
Adalet ve Kalkınma Partisi Bergama Belediye Başkan adayı Hasan Şahin, Göçbeyli belde gezisi sırasında Pazar yerinde gün boyu pazarcı esnafı dolaşarak çiftçi, esnaf ve köylü vatandaşların tek, tek dertlerini dinledi sorunlarına çözüm bulmak adına notlar aldı.
Bergama Belediye Başkanlığını aldıklarında ilk yapacakları hizmetlerin başında Göçbeyli beldesine modern bir Pazar yeri kurmak olduğunu ifade eden Hasan Şahin “Bugün bu belde halkı belediye hizmetlerinden nasıl yararlanıyorlarsa biz Bergama Belediye Başkanlığına seçildiğimizde yine aynı hizmetlerin nizamlı bir şekilde hatta daha iyi bir şekilde devam edecektir. Bu hizmetlerimiz tüm beldeleşirimiz için aynı şekilde olacaktır” dedi.
Hasan Şahin’in gezisi sırasında sık, sık önü bazı köylü kadınlarca kesildi değişik sorular sorulup öğüt ve hayır dualar yapıldığı görüldü. Hatta CHP’li olduğunu söyleyen yöre giysili 75/80 yaşlarında bir nine “Oğlum sana Allah güç kuvvet versin. CHP’liydim ama bu Başbakana yapılan haksızlıklardan sonra artık oyum AK Partiye Sana başarın için kazanman için dua edeceğim” dedi.

www.facebook.com/pages/Hasan-ŞAHİN-Bergama-AK-Parti/211028309077836

www.hasansahin.com.tr
Etiketler