scorecardresearch

Bergama Atmaca Mahallesinde Hasan Şahin’e Gece Mitingi

93 izlenme
Kategori Haber
Eklenme Tarihi 4 yıl önce
DilTürkçe
Açıklama
Bergama Atmaca Mahallesinde Hasan Şahin’e Gece Mitingi
Ak Parti Bergama Belediye Başkan Adayı Hasan Şahin, gece seçim konuşması için gittiği Bergama Atmaca Mahallesinde Parti Genel Başkan gibi onlarca vatandaş tarafından davul zurnalarla karşılandı.
Seçim konuşması için Roman Mahallesi Atmaca’ya araçla değil yaya olarak giden Belediye Başkan Adayı Hasan Şahin’i mahalle girişinde kalabalık bir müzisyen gurubu davul ve klarnetlerle karşıladılar.
Yaklaşık 1500 kişiden oluşan Coşkulu kalabalık daha sonra mahalle meydanında toplanarak “Dünya Lideri Başbakan Tayyip Erdoğan, Hasan Şahin Bergama seninle gurur duyuyor sloganlarıyla tezahürat ile coştular. “Bu zamana kadar her seçimde mahallerini ziyaret eden her belediye başkanı tarafından kullanıldıklarını ifade eden mahalle sakinleri artık bundan sora dürüst siyaset yapan, yalan söylemeyen ve kendilerine çare olacak Hasan Şahin gibi Belediye Başkanı seçeceğiz. Bergama’da Hasan Şahin, nasıl iyi bir insansa dünya Lideri Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’da o kadar iyi bir insandır. Başbakanımız biz romanlara sürekli ayrım yapmadan kardeşimiz diye seslenmiştir. Bundan daha güzel siyasetçi tanımıyoruz” dediler.
Ak Parti ilçe Başkanı Raşit Ürper ve Belediye Başkan Adayı Hasan Şahin ise Atmacalı Roman vatandaşların kendilerini coşkulu bir şekilde karşılamalarından duydukları memnuniyeti dele getirerek “ Belediyeyi kazandıklarında mahallenin var olan bütün sorunlarını çözmeye söz verdiler.
Etiketler