scorecardresearch

Bergama Ak Partide Hasan Şahin Sevgisi

212 izlenme
Kategori Haber
Eklenme Tarihi 4 yıl önce
DilTürkçe
Açıklama
Bergama Ak Partide Hasan Şahin Sevgisi
Bergama Ak Partide Hasan Şahini’nin Belediye Başkanı adayı olarak adaylığının açıklanması ilçe de partilerce ve köy muhtarlarınca adeta düğün havasında kutlandı.
Dün öğle saatlerinde alfabetik sıraya göre adayların açıklandığı şeklinde ki duyuruların söylenmesi saat 14 sularında ilçede gerçeğe dönüşmesiyle Ak Parti Bergama Belediye Başkan adayının Hasan Şahin olması netlik kazandı. Özellikle Sosyal medyada genellikle köylülerin aday olmasını çok istedikleri Ak Parti adayı Hasan Şahin’in için ilçede 80/100 araçlık bir konvoy hazırlanarak şehir içinde tur atıldı anons araçlarıyla da ile vatandaşa bu bilgiler iletildi.
Dağa sonra Cumhuriyet Meydanında toplanan 200 kişilik partili kalabalık partili gurubuna seslenen Bergama ak Parti Belediye Başkanı Hasan Şahin, “Bergama’yı artık hep birlikte köy muhtarlarımızla şehir insanlarımızla birlikte el ele vererek yöneteceğiz. Bana verilen bu kutsal görevde bugüne kadar yardım ve desteklerini esirgemeyen tüm Bergamalı hemşerilerime minnettarım. Herkese sevgi saygı ve şükranlarımı sunuyorum. Bundan sonra hizmetimiz önce Bergama yönetimini ele almak olacak daha sonra da hükümetimizin bize vereceği destek şile Bergama’yı köy olmamaktan kurtaracağız bunun için yine sizlere güveniyor ve desteğinizi bekliyorum” diyerek tek, tek herkesle kucaklaştı.
Diğer aday adaylarından Eğitimci Nuri Kiraz, rakibi ve partilisi aday Hasan Şahini tebrik ederek kendisine bu yeni görevinde Başarlar dilediğini ve sonuna kadarda destek olacağını söyledi.
Etiketler